AMD Ryzen™ 5000 Series | Halo Infinite AMD Ryzen™ 5000 Series | Halo Infinite
AMD Arrow

LIDER WYDAJNOŚCI DLA GRACZY PC

Ryzen 9

Niepokonani gracze napędzają swoją rozgrywkę najwyższą szybkością najlepszych na świecie procesorów do komputerów stacjonarnych.1 Procesory serii AMD Ryzen™ 5000 zapewniają maksymalną wydajność, niezależnie od tego, czy grasz w najnowsze gry, czy je projektujesz.

The world’s fastest PC gaming processor

Najszybszy na świecie procesor do gier PC1

Firma AMD nadal jest liderem w branży pod względem innowacji w grach, dostarczając pierwszy na świecie procesor do gier z układem scalonym zwiększającym wydajność. Procesory AMD Ryzen™ 7 5800X3D z technologią AMD 3D V-Cache™ oferują niespotykaną dotąd pamięć podręczną 96 MB L3, dzięki czemu możesz grać w jakości 1080p nawet o 15% szybciej.2

Designed to win

Zaprojektowane, by zwyciężać

Graj w najbardziej wymagające gry i korzystaj z renderowania 3D lub wideo dzięki procesorom AMD Ryzen™ serii 5000. Pozwalają one uzyskać rewolucyjną wydajność w grach za sprawą nawet do 16 rdzeni, 32 wątków, częstotliwości taktowania do 4,9 GHz i do 100 MB pamięci podręcznej w wybranych modelach procesorów.3

Breakthrough technology for faster gaming

Przełomowa technologia zapewniająca szybsze granie

Zyskaj przewagę w grze dzięki zaawansowanym technologiom AMD, takim jak Precision Boost 2 i Precision Boost Overdrive.4 Skuteczność łączy się z wiodącą wydajnością energetyczną w rdzeniu 7 nm „Zen 3”, który stanowi serce tych procesorów, dzięki czemu Twój sprzęt pozostaje chłodny nawet w obliczu obciążenia. Dzięki PCIe® 4.0, możesz zmaksymalizować grafikę i przepustowość pamięci.

An easier upgrade for more gamers

Łatwiejsze ulepszenie dla większej ilości graczy

Procesory do komputerów stacjonarnych AMD Ryzen™ serii 5000 są w pełni kompatybilne z płytami głównymi AMD serii 400 oraz 500 po łatwej aktualizacji systemu BIOS. Są też gotowe do podkręcania i dostrajania dzięki Ryzen™ Master. Wskocz do gry szybciej, po pobraniu AMD StoreMI dla pamięci HDD przy prędkościach SSD.